Zonguldak Sohbet Siteleri

yorum yok
51 views okuma
5 Şubat, 2017
Zonguldak Sohbet Siteleri

Zonguldak Sohbet Siteleri

Keyifli sohbetlerin güzide mekani Tatlim.ORG farki ile her yasa ve her kesime hitap eden seviyeli sohbetler edebileceginiz sohbet odalarımizdan biride

Zonguldak sohbet siteleridir. keyifli egelnceli dakikalar dileriz.

Genelini Zonguldakli arkadaslarimizin olusturdugu java gerektirmeyen javasız sohbet odamizda üst düzeyde muhabbetler edebileceginiz gibi
dilerseniz istediginiz kisilerle birebir özel görüsmelerdede bulunabilirsiniz.
Sohbet siteleri icerisinde bulunmak ve keyifli sohbetlerimize ortak olmak icin Sohbete Baglan yazili butonu tiklamak yeterli olacaktir.

Web sitemize giris yaptiktan sonra Sohbete Baglan butonunu tiklayarak chat sitelerimize giris yapabilir ve arzu ettiginizce muhabbet
ederek keyifli saatler gecirebilirsiniz. Sohbet siteleri icerisinde tüm illerin sohbet odaları icerisine giris
yapabileceginiz gibi eglenmeniz ve genel kültürünüzü arttirmaniz icin acmis oldugumuz oyun odalarındada bulunarak ödüllü sorulari cevaplayabilirsiniz.
Cevapladiginiz dogru sorular karsisinda süpriz hediyelerde kazanabilirsiniz.

Tüm bunlar icin sizlerde hic vakit kaybetmeden aramiza katilin ve bizlerle birlikte keyifli saatler gecirin.

Zonguldak hakkında kısa bilgi

Zonguldak, Zonguldak ilinin merkezi olan şehirdir. Karadeniz kıyısında bulunan şehir, özellikle limanıyla Türkiye’nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır.

Ayrıca farklı bir rivayete göre Belçikalı ve Fransızların burda ki kömür ocaklarını işletmesiyle maden ocakların çokluğu ve kömür zenginliginden dolayı Zone Guel Dock adından geldiği de sanılmaktadır.

Zonguldak, toprağının altındaki kömürün henüz varlığının bilinmediği sıralarda bir köydü. Sazlık ve bataklık bir arazide bulunduğu için (Sazlık) manasına gelen “Zongalık” adıyla anılırdı. Yirminci asır başında küçük bir kasabayken Cumhuriyet devrinde hızla gelişmiştir. Bu mütevazi köy bilahare modern kasaba ve büyük bir şehir haline gelmiş ve (Zongalık) kelimesi de halk lisanında “Zonguldak” olarak yerleşmiştir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Geveze Sohbet Sohbet Zurna Geveze Chat Sohbet Zurna sohbet Zurna Chat